3 października 2022

Jelcz-Laskowice: Świąteczne zmiany w komunikacji miejskiej

Burmistrz Jelcza-Laskowic informuje, że ze względu na przerwę świąteczną w szkołach, w dniach 18,19 i 23 kwietnia 2019 roku w rozkładach jazdy autobusów komunikacji miejskiej zostaną wprowadzone następujące zmiany:

linia nr 1 relacji Jelcz-Laskowice – Piekary, Nowy Dwór

1) w całości zawieszeniu ulegną kursy rozpoczynające się na przystanku Jelcz-Laskowice ul. Techników-szkoła o godz.: 9.25, 10.30.

2) Kurs rozpoczynający się na przystanku Jelcz-Laskowice ul. Techników-szkoła o godz. 15.50 zostanie skrócony. Po zrealizowaniu przejazdu do przystanku Jelcz-Laskowice-komisariat-pętla o godz. 16.43, autobus przejedzie na przystanki: Jelcz-Laskowice Oławska-galeria, Jelcz-Laskowice ul. Tańskiego-szkoła i zakończy trasę o godz. 16.49 na przystanku Jelcz-Laskowice ul. Techników-szkoła.

linia nr 2 relacji Jelcz-Laskowice – Chwałowice, Dębina

1) W całości zawieszeniu ulegną kursy rozpoczynające się na przystanku Jelcz-Laskowice ul. Techników-szkoła o godz.: 9.23, 10.25

2) Kurs rozpoczynający się na przystanku Jelcz-Laskowice ul. Techników-szkoła o godz. 15.45 zostanie skrócony. Po zrealizowaniu przejazdu do przystanku Jelcz-Laskowice-komisariat-pętla o godz. 16.38, autobus przejedzie na przystanki: Jelcz-Laskowice Oławska-galeria, Jelcz-Laskowice ul. Tańskiego-szkoła i zakończy trasę o godz. 16.44 na przystanku Jelcz-Laskowice ul. Techników-szkoła.

linia nr 3 relacji Jelcz-Laskowice – Grędzina

1) Kurs rozpoczynający się na przystanku Jelcz-Laskowice ul. Techników-szkoła o godz. 15.00 zostanie skrócony. Po zrealizowaniu przejazdu do przystanku Mościsko o godz. 16.06 autobus przejedzie na przystanki: Jelcz-Laskowice-komisariat-pętla, Jelcz-Laskowice Oławska-galeria, Jelcz-Laskowice ul. Tańskiego-szkoła i zakończy trasę o godz. 16.16 na przystanku Jelcz-Laskowice ul. Techników-szkoła.

linia nr 3 bis relacji Grędzina – Jelcz-Laskowice – Dębina z godz. 6.49 zostanie zawieszona w całości.

linie nr 5 i 6 dowożące uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej w Minkowicach Oławskich i do Publicznej Szkoły Podstawowej w Wójcicach zostaną zawieszone w całości.