26 października, 2021

30% zniżki dla mieszkańców Jelcza

Rada Miejska w Jelczu-Laskowicach wprowadziła program „Jelcz-Laskowice przyjazny seniorom”. W programie mogą uczestniczyć mieszkańcy miasta i gminy Jelcz-Laskowice, którzy ukończyli 60. rok życia. Uczestnictwo uprawnia do 30% zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe organizowane przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury, Centrum Sportu i Rekreacji, a także 30% zniżki przy wejściu na basen.

Ponadto będzie można skorzystać ze zniżek zaoferowanych przez kolejnych partnerów programu – firm i organizacji. Podstawą do korzystania z ulg jest karta seniora wydawana na wniosek przez Urząd Miasta i Gminy w Jelczu-Laskowicach. Formularz jest do pobrania na tej stronie. Po wypełnieniu należy go złożyć (lub przesłać pocztą) w Urzędzie Miasta i Gminy.

Karta będzie do odebrania w urzędzie, w pokoju nr 18. Zamieszczamy także formularz porozumienia o przystąpieniu do programu dla potencjalnych partnerów – firm i organizacji, które są w stanie zaoferować seniorom określone zniżki. Więcej informacji pod nr tel. 71 381 71 18.

Źródło: UMiG