Jelcz-Laskowice: Kilka czułości – koncert Anny Kamińskiej z zespołem

W niedzielę 14 lutego 2021 o godz. 18:00 zapraszamy na koncert Anny Kamińskiej z zespołem pt. „Kilka czułości”. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale https://www.facebook.com/mgckJL.

Czułość to taka jednostka, której każdy potrzebuje w różnej ilości. Potrzebujemy czułości zarówno rozdawać, jak i przyjmować. Nie jest to proste. Z jakichś powodów boimy się rozmawiać o uczuciach. Ale nie dzisiaj. W ten walentynkowy wieczór zapraszamy Was po kilka czułości – folkowych brzmień i opowieści o kochaniu.

„Kilka czułości” to projekt łączący teksty i melodie wokalistki Anny Kamińskiej, które przez wiele lat spokojnie dojrzewały, aby w końcu zespolić się z aranżacyjnymi pomysłami instrumentalisty Emila Smardzewskiego. Całość dopełniły dźwięki wiolonczelisty Filipa Turkowskiego, który czasami gra pięknie i melancholijnie, a czasami chropowato i wściekle oraz bujające, a zarazem niepokorne rytmy Adriana Ciesielskiego odpowiedzialnego za instrumenty perkusyjne. Zadebiutowali 2 lipca 2020 roku koncertem we wrocławskim klubie muzycznym Nietota, a aktualnie pracują nad płytą z czułościami, która ukaże się już niebawem.

„Kilka czułości” tworzą:

Anna Kamińska – wokal, ukulele, pianino, autoharfa
Emil Smardzewski – pianino, gitara, melodyka, wokal
Adrian Ciesielski – instrumenty perkusyjne, wokal
Filip Turkowski – wiolonczela, wokal