Uwaga, utrudnienia na drodze Oława – Jelcz-Laskowice

Trwa przebudowa drogi wojewódzkiej nr 396 na ul. Oleśnickiej od mostu na rzece Odra w kierunku skrzyżowania z DW 455 w Oławie. Inwestycja powoduje ogromne utrudnienia dla kierowców poruszających się między Jelczem a Oławą. Wykonawca poinformował o szczegółowy harmonogramie prac:

– 25-27 października (czwartek-sobota) – wykonanie podbudowy bitumicznej oraz warstw wiążącej i wyrównawczej na odcinku od granicy miasta do mostu na rzece Odra – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót;

– 29.10.2018 (poniedziałek) – wykonanie warstwy ścieralnej na pasie jezdni od strony ul. Nadbrzeżnej i Bocznej– wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót – wjazd w ulice Nadbrzeżną i Boczną zostanie zamknięty w godzinach 8:00 – 19:00 – prosimy mieszkańców o pozostawienie samochodów poza terenem budowy.

– 30.10.2018 (wtorek) – wykonanie warstwy ścieralnej na pasie jezdni od strony ul. Orlej i Bażantowej – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót – wjazd w ulice Orlą i Bażantową zostanie zamknięty w godzinach 8:00 – 19:00 – prosimy mieszkańców o pozostawienie samochodów poza terenem budowy.

– 31.10.2018 (środa) – wykonanie warstwy ścieralnej na skrzyżowaniach z ulicą Nadbrzeżną i Boczną – możliwe utrudnienia w ruchu podczas prowadzenia prac.

Zapewniony będzie dojazd służb ratowniczych. Powyższe terminy uwarunkowane są sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

REKLAMA