Uwaga, utrudnienia na drodze Oława – Jelcz-Laskowice

Trwa przebudowa drogi wojewódzkiej nr 396 na ul. Oleśnickiej od mostu na rzece Odra w kierunku skrzyżowania z DW 455 w Oławie. Inwestycja powoduje ogromne utrudnienia dla kierowców poruszających się między Jelczem a Oławą. Wykonawca poinformował o szczegółowy harmonogramie prac:

– 25-27 października (czwartek-sobota) – wykonanie podbudowy bitumicznej oraz warstw wiążącej i wyrównawczej na odcinku od granicy miasta do mostu na rzece Odra – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót;

– 29.10.2018 (poniedziałek) – wykonanie warstwy ścieralnej na pasie jezdni od strony ul. Nadbrzeżnej i Bocznej– wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót – wjazd w ulice Nadbrzeżną i Boczną zostanie zamknięty w godzinach 8:00 – 19:00 – prosimy mieszkańców o pozostawienie samochodów poza terenem budowy.

– 30.10.2018 (wtorek) – wykonanie warstwy ścieralnej na pasie jezdni od strony ul. Orlej i Bażantowej – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót – wjazd w ulice Orlą i Bażantową zostanie zamknięty w godzinach 8:00 – 19:00 – prosimy mieszkańców o pozostawienie samochodów poza terenem budowy.

– 31.10.2018 (środa) – wykonanie warstwy ścieralnej na skrzyżowaniach z ulicą Nadbrzeżną i Boczną – możliwe utrudnienia w ruchu podczas prowadzenia prac.

Zapewniony będzie dojazd służb ratowniczych. Powyższe terminy uwarunkowane są sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *