Styczniowe mecze Impelek w Jelczu-Laskowicach

Impelki zagrają jeszcze 4 mecze w Orlen Lidze. Trzy z nich będą spotkaniami domowymi, ale rozegrane zostaną w Jelczu-Laskowicach. Dodatkowo 18 stycznia wrocławianki rozpoczną walkę w Pucharze Polski – rywal zostanie wyłoniony w drodze losowania.

Na wyjeździe odbędzie się mecz 16. kolejki – 13 stycznia siatkarki z Dolnego Śląska zagrają w Bielsku – Białej (godz. 20:15, transmisja w Polsat Sport). Trzy pozostałe spotkania to domowe mecze Impelek. Rozegrane zostaną jednak w Jelczu-Laskowicach, w Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Oławska 46). Wrocławianki podejmą kolejno: ŁKS Commercecon Łódź (8 stycznia), Giacomini Budowlani Toruń (22.01) oraz Atom Trefl Sopot (29.01). Wszystkie mecze rozpoczną się o 17:00.

Oprócz rozgrywek Orlen Ligi – jeszcze w styczniu, od VI rundy (1/8 finału), Impelki rozpoczną udział w Pucharze Polski. Z racji dobrej pozycji w orlenligowej tabeli – podopieczne Marka Solarewicza są rozstawione w pucharowej drabince. 4 stycznia odbędzie się losowanie – jeśli wrocławianki trafią na jedną z dwóch ekip z V rundy – 18 stycznia zagrają na wyjeździe. Jeśli los sparuje Impel z zespołem z Orlen Ligi – mecz odbędzie się na terenie Impelek. Na razie nie wiadomo jednak – czy będzie to Hala Orbita – czy hala CSiR w Jelczu-Laskowicach.

Bilety na wszystkie spotkania domowe Impelek można zakupić za pomocą portalu kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych – EMPiK i STS. Kasy biletowe otwarte będą na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

Karnety całosezonowe obowiązują także na ewentualne mecze Pucharu Polski. Cena wejściówek nie ulega zmianie.

Źródło: Impel Wrocław | (fot. Impel Wrocław)