Lubawianie wygrali z jelczańskimi Orłami pierwszy mecz barażowy

W pierwszym meczu barażowym o awans do ekstraklasy Constract wygrał z Orłem Jelcz-Laskowice 2:1 (0:0).

Po przerwie to goście zaczęli strzelać gole. W 22. minucie wynik otworzył Daniel Sass. Siedem minut później ekipa z Lubawy cieszyła się z drugiej bramki po akcji Dawida Kawki. Gospodarze walczyli do końca i niewiele brakowało, a uratowaliby remis. Minutę przed końcem kontaktowego gola zdobył Gerard González Martínez. Chwilę później Orzeł miał jeszcze przedłużony rzuty karny, ale szansy nie wykorzystał.

Jednobramkowej zaliczki lubawianie będą bronić we własnej hali w niedzielę 21 maja. Początek meczu o 18.00.