Karta dużej rodziny dla mieszkańców Jelcza! Znamy szczegóły!

19 maja zastępca burmistrza Marek Szponar podpisał z przedstawicielami czterech firm z Jelcza-Laskowic porozumienie o przystąpieniu do programu Jelczańsko-laskowickiej Karty Dużej Rodziny.

Multiagencja Małgorzaty Mireckiej-Kubas oferuje dla posiadaczy karty 15% rabatu na ubezpieczenia, żłobek TUPTUŚ rabat 30% przy opłacie wpisowej i czesnym, Meble MIX Marcina Zanina 6% i 8% rabatu, a firma ARCHICON – 10% zniżki na korzystanie z centrum Sport-Planeta.

– Mam nadzieję, że zawarte dziś porozumienie pomoże ulżyć rodzinom wielodzietnym w ich codziennym funkcjonowaniu – mówił wiceburmistrz Szponar. – Gratuluję tego kroku i oby inne firmy podążyły za Państwa przykładem!

Jelczańsko-laskowicką Kartę Dużej Rodziny przyjęto uchwałą Rady Miejskiej w styczniu 2016 r. Na mocy jej zapisów rodziny z trojgiem lub więcej dzieci uprawnione są do 50-procentowych zniżek na komunikację miejską i basen oraz 30-procentowych zniżek za uczestnictwo w imprezach i zajęciach organizowanych w Centrum Sportu i Rekreacji oraz w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury.

ŹRÓDŁO: jelcz-laskowice.pl