Z Jelcza na Dolny Śląsk pociągiem w promocyjnej cenie

Oferta „Podróżuj z KD” to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą aktywnie spędzić dni wolne od pracy i szkoły.

Bilet „Podróżuj z KD” uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich od godziny 18:00 dnia roboczego, poprzedzającego bezpośrednio następujące po sobie dni wolne od pracy, do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego, następującego po dniach wolnych. Zazwyczaj oznacza to, że bilet „Podróżuj z KD” jest ważny od piątku od godziny 18:00 do poniedziałku do godziny 6:00.

Podczas tzw. „długich weekendów” podróżni zyskują dodatkowy dzień podróży gratis – do końca bieżącego roku jeszcze trzykrotnie:

– od 12 sierpnia (piątek) od godz. 18:00 do 16 sierpnia (wtorek) do godz. 6:00,

– od 10 listopada (czwartek) od godz. 18:00 do 14 listopada (poniedziałek) do godz. 6:00,

– od 23 grudnia (piątek) od godz. 18:00 do 27 grudnia (wtorek) do godz. 6:00.

Ponadto, dopasowując ofertę do oczekiwań naszych podróżnych, bilety „Podróżuj z KD” będą obowiązywać dodatkowo w poniższych terminach:

– od 28 października (piątek) od godz. 18:00 do 2 listopada (środa) do godz. 6:00.

To nie wszystkie dobre wiadomości dla naszych podróżnych: bilety „Podróżuj z KD” uprawniają dodatkowo do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami na odcinku Lubawka – Svoboda nad Úpou przez Královec i Trutnov. Honorowanie dotyczy również biletów na przewóz roweru, wydanych do biletów „Podróżuj z KD”.

Ceny biletów w 2016 roku pozostają bez zmian:

– bilet „Podróżuj z KD” – 35 zł,

– bilet na wielokrotny przewóz roweru – 5 zł.