Jelcz-Laskowice: Zimowa Fabryka Przyszłości – ferie on-line

MGCK zaprasza do ZIMOWEJ FABRYKI PRZYSZŁOŚCI w Centrum Kultury. Przez dwa tygodnie ferii, organizatorzy przygotowali moc różnych atrakcji. Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY i odbywa się ON-LINE.

Plan ZIMOWEJ FABRYKI PRZYSZŁOŚCI:

04 – 08 stycznia PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, godz. 09:00 – 13:00

ALE KOSMOS! Spotkanie z Panem Kleksem w przyszłości.
Kreatywne zajęcia on-line to niezapomniane spotkanie z bajkowymi postaciami, zajęcia ruchowe, warsztaty wokalne, teatralno-aktorskie i naukowe.
Kosmiczne spotkanie z Panem Kleksem trwa 4 godziny dziennie, podczas których nie ma czasu na nudę! Będzie bajkowo, kolorowo, różnorodnie i co najważniejsze, bezpiecznie!
Zajęcia będą się odbywały w zamkniętej grupie za pomocą kanału YouTube.

04 – 08 stycznia PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, godz. 14:00

PLASTYCZNA PODRÓŻ W PRZYSZŁOŚĆ
Gotowi jesteście na kosmiczną podróż i spotkania z nieznanym? Będzie kolorowo, zaskakująco, z fantazją i radośnie. W czasie plastycznej podróży własnoręcznie zrobionym statkiem kosmicznym odkryjecie nowe planety, cywilizacje, poznacie także nowe formy życia. Zajęcia będą odbywały się na fanpejdżu MGCK.

04 stycznia PONIEDZIAŁEK, godz. 16:00 – 18:00

PRZYSZŁOŚĆ PACHNĄCA CZEKOLADĄ. SPOTKANIE AUTORSKIE Z JOANNĄ KRZYŻANEK
Joanna Krzyżanek – najpopularniejsza współczesna autorka twórczości dla dzieci. Spotkania z nią są pełne zapachu ciastek, słodkości i czekolady… Pani Asia zdradzi tajemnicę, jak powstała karmelowa Droga Mleczna oraz jak pachnie przyszłość. Spotkanie jest niezapomniane i zawsze chce się jeszcze więcej. Swoje tajemnice autorka uchyli w czasie spotkania na żywo na zamkniętej grupie.

11-15 stycznia PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, godz. 10:00 – 11:30

AKADEMIA TIK-TOKA. Apka przyszłości.
Tik Tok, czyli Twoja przyszłość w mediach społecznościowych. Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych na świecie. Jak działa? Na czym polega? Kto z niej korzysta?
Chcesz stać się prawdziwym mistrzem Tik Toka i poznać jego nieznane dotąd możliwości? Akademia Tik-Toka, to warsztaty dla tych, którzy chcą stworzyć społeczność na Tik Toku świetnie się przy tym bawiąc. Zajęcia będą obywały się w zamkniętych grupach na platformie Zoom.

11-14 stycznia PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK, godz. 12:00

MAGICZNA PRZYSZŁOŚĆ. Zaczarowane warsztaty plastyczne.
W Magicznej przyszłości” razem ze sprytnym pomocnikiem zaprojektujecie pojazdy przyszłości. To on pomoże Wam odkryć nieznane planety, zbadać jej tajemnice, a może nawet poznać nowych przyjaciół. Jedno jest pewne! Czeka na Was prawdziwa i niezapomniana przygoda. Wyruszacie razem z nami? Zajęcia będą odbywały się na fanpejdżu MGCK.

ZAGADKI PRZYSZŁOŚCI
każdą sobotę i niedzielę, godz. 12:00

Dlaczego gwiazdy spadają? Gdzie jest Księżyc? Ile tak naprawdę jest planet?
W każdą sobotę i niedzielę będziecie mogli rozwiązać jedną z kosmicznych zagadek.

KONKURSY
Zgłoszenia do 17 stycznia
„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.” Niech słowa Alberta Einsteina będą głównym ograniczeniem dla uczestników naszych konkursów. Wiemy, że Wasza wyobraźnia jest nieskończona i często kreuje niesamowite wizje i pomysły. Bardzo gorąco chcemy Was zachęcić do wzięcia udziału w przygotowanych konkursach, w których możecie puścić wodze swojej fantazji.

KONKURS PLASTYCZNY „Szalona historia komputerów”

KONKURS LITERACKI „Listy do przyszłości”

Zapisy w biurze Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Telefon: 798 960 230, e-mail: edukacja@mgck-jl.pl.