Jelcz-Laskowice: Zamknięcie fragmentu ul. Techników

Zdjęcie ilustracyjne. Bloki mieszkalne przy ulicy Techników (fot. polska-org.pl)

W związku z pracami na ul. Fabrycznej i Techników, w dniach 22 – 24 kwietnia br., ul. Techników na odcinku od Fabrycznej do Belgijskiej będzie zamknięta. W związku z tym dojazd autobusów komunikacji miejskiej z przystanku Fabryczna-Brama Jelczańska do tymczasowego przystanku Techników-Belgijska nastąpi objazdem, co spowoduje, że autobusy z przystanku Techników-Belgijska, Techników-ZGK, Techników-szkoła oraz następnych, będą odjeżdżały z około 10-minutowym opóźnieniem.

Dotyczy to następujących linii i kursów:

Linia nr 22: kurs o godz. 15.22 – rozpoczynający się na przystanku Techników-szkoła.

Linia nr 23: kurs o godz. 16.13 – rozpoczynający się na przystanku Techników-szkoła.

Linia nr 25: kurs o godz. 15.22 – rozpoczynający się na przystanku Techników-szkoła.

Linia nr 24: wszystkie kursy będą realizowane do przystanku Fabryczna-zakład kamieniarski i przez ul Inżynierską na przystanki przy ul. Techników.

Linia nr 34: przy kursach o godz. 8:30 i 11:30, rozpoczynających się na przystanku Techników-szkoła, ominięte zostaną przystanki Fabryczna-zakład kamieniarski i Oławska-szkoła

Linia nr 20: przy kursach o godz. 5.11; 13.16; 21.11, rozpoczynających się na przystanku Witosa-pętla, autobus ominie przystanek Fabryczna-zakład kamieniarski. Po zrealizowaniu trasy do przystanku Wrocławska/Oławska powróci na ul. Oławską, następnie przez ul. Belgijską dojedzie do ul. Techników i dalszą trasę będzie realizował zgodnie z rozkładem jazdy. Po dojeździe do przystanku Fabryczna-Brama Jelczańska objazdem powróci na trasę.

Przy kursie o godz. 6.46, rozpoczynającym się na przystanku Hirszfelda-Dworzec Kolejowy, autobus ominie przystanek Fabryczna-zakład kamieniarski. Po zrealizowaniu trasy do przystanku Wrocławska/Oławska powróci na ul. Oławską, następnie przez ul. Belgijską dojedzie do ul. Techników i dalszą trasę będzie realizował bez zmian.

Linia nr 30: przy kursach o godz. 5:56, 13:58, 21:28 rozpoczynających się na przystanku Witosa-pętla autobus ominie przystanek Fabryczna-zakład kamieniarski i objazdem dojedzie do przystanku Oławska-szkoła. Dalsza trasa zgodnie z rozkładem jazdy.

Przy kursach o godz. 14.55 i 15.39, rozpoczynających się na przystanku Witosa-pętla, autobus ominie przystanek Fabryczna-zakład kamieniarski.