Jelcz-Laskowice: Z Czarnych do Śląska

(fot. MKS Czarni Jelcz-Laskowice / facebook)

Dorian Markowski zawodnik MKS Czarni Jelcz-Laskowice, który otrzymał zaproszenia na testy od takich akademii jak: 1KS Ślęza Wrocław, Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław oraz FC Wrocław Academy i w każdej z akademii przeszedł testy pozytywnie otrzymał propozycję przejścia do każdego z tych klubów. Rodzice Doriana wraz z synem zdecydowali się na przejście swojego dziecka do Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk Wrocław SA.

Dorian Markowski w MKS zaczął treningi od czwartego roku życia i swój rozwój rozpoczął pod okiem trenera Marcina Fakowskiego oraz trenera Adama Zawady, przechodząc później do starszej grupy był podopiecznym trenera Dominika Domino, który zdołał zauważyć w nim spory potencjał i po roku pracy z nim przesunął go do jeszcze starszej grupy, w której zawodnicy byli starsi od Doriana nawet o 2 lata i zdobywał tam nowe doświadczenia pod okiem trenera Mateusza Sypień.

Informuje MKS na facebooku.

Dorian został zauważony na turnieju Pro CUP U8 rozgrywanym na hali sportowej w Jelczu-Laskowicach.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozytywnych testów w akademii oraz jest to dla naszego klubu i trenerów spore wyróżnienie. Życzymy Dorianowi powodzenia i samych sukcesów w WKS Śląsk Wrocław.