Jelcz-Laskowice: Ten wędkarz z jelczańskiego koła jest prawdziwym mistrzem

Mamy mistrza okręgu – informuje Koło Wędkarskie numer 6 w Jelczu-Laskowicach. – Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasz kolega Waldek Sobolewski odniósł wspaniały sukces, zwyciężając w Mistrzostwach Seniorów Okręgu PZW We Wrocławiu w Spławiku.

W miniony weekend Waldek zaprezentował doskonałe umiejętności wędkarskie oraz niesamowitą determinację, co pozwoliło mu zdobyć pierwsze miejsce w tych prestiżowych zawodach. Jego wiedza, precyzja i pasja do wędkowania przyniosły znakomite efekty – relacjonują wędkarze z Jelcza.

– Sukces ten nie byłby możliwy bez wsparcia i wiedzy naszego trenera Patryka Sobolewskiego, który poświęcił wiele godzin na przygotowanie Waldka do zawodów. Wielkie podziękowania dla Patryka za jego zaangażowanie i trud włożony w treningi. Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć Waldka i chcemy mu serdecznie pogratulować tego wspaniałego sukcesu. Waldek jest doskonałym przykładem dla nas wszystkich, pokazując, że ciężka praca i zaangażowanie prowadzą do wielkich osiągnięć. Dziękujemy również wszystkim członkom naszego koła za wsparcie i dopingowanie Waldka. Ten sukces jest nie tylko jego, ale również całego naszego koła PZW numer 6. Wielkie brawa dla Waldka i Patryka.