Jelcz-Laskowice: Szczęśliwy finał poszukiwań 71-latka

Dla policjantów największą nagrodą za wykonaną pracę jest radość osób, którym udało się pomóc. Słowa uznania z ust tych, którym mundurowi przyszli na ratunek, są niesamowitą motywacją do dalszej wytężonej służby i dają siłę do przezwyciężania napotkanych trudności.

Funkcjonariusze oławskiej i jelczańskiej jednostki, którzy byli zaangażowani w ostatnim czasie w poszukiwania zaginionego mieszkańca miasta, otrzymali podziękowania od rodziny odnalezionego mężczyzny. Dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu mundurowych, 71-latek szczęśliwie wrócił do domu.

Dla funkcjonariuszy poszukiwania osoby zaginionej to wyjątkowo trudne zadanie, które zawsze wykonują skrupulatnie i z pełnym poświęceniem. Bardzo często w takich sytuacjach decydującą rolę odgrywa czas, jak najszybsze zebranie informacji o ostatnich momentach, w których osoba zaginiona miała kontakt z rodziną lub była widziana przez mieszkańców. Po szczęśliwie zakończonych poszukiwaniach satysfakcja policjantów jest ogromna, a radość jest jeszcze większa, gdy praca mundurowych zostaje zauważona i doceniona.