Jelcz-Laskowice: Strauss Gala – Koncert Noworoczny

5 stycznia 2020 o godz. 18:00 MGCK-JL zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – Strauss Gala Koncert Noworoczny. Gala to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów.

W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata – Royal Strauss Orkiestra. Najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz pełni humoru konferansjerzy dopełniają całość widowiska pozostawiając je niezapomnianym.

W programie koncertu znajdą się cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawiają, że spektakl staje się niesamowitym przeżyciem.

Bilety są już dostępne w sprzedaży w cenie 50 zł. Honorowana jelczańsko-laskowicka Karta Seniora (-30%) oraz Karta Dużej Rodziny (-30%).