Jelcz-Laskowice: Przedszkolanka znalazła u 5-latka „woreczek z białym proszkiem”. Tata dziecka zatrzymany

Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Jelcz-Laskowic za posiadanie prawie 10 gramów amfetaminy i 13 marihuany. Prokuratura zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

28-letni ojciec dziecka przyznał się, że należą do niego. Zapytany skąd ma taką ilość środków odurzających, odpowiedział, że znalazł je… w lesie. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, doprowadzony do komendy w Oławie, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzut posiadania narkotyków.

Podejrzany w przeszłości niejednokrotnie popadał w konflikt z prawem. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

5 thoughts on “Jelcz-Laskowice: Przedszkolanka znalazła u 5-latka „woreczek z białym proszkiem”. Tata dziecka zatrzymany

  1. Gość lubi sobie zapalić i co z tego. Co wam do tego co ludzie robią ze swoim życiem. Tak by sobie palił dalej ale socjalizm woli go zamknąć w więzieniu na 3 lata brawo, dziecko się ucieszy.

    1. „Przedszkolanka znalazła u 5-latka „woreczek z białym proszkiem””. gość lubi sobie zapalić?
      „Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3” to nie to samo co zamkną go na 3 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *