Jelcz-Laskowice: Praca szuka człowieka. Wstąp do policji

Rozpoczęła się rekrutacja, a najbliższy termin przyjęć planowany jest na 7 marca 2022 roku. Czekają na Ciebie następujące etapy kwalifikacji:

1. złożenie dokumentów: podania o przyjęcie do służby, kwestionariusza osobowego kandydata do służby,

2. złożenie dokumentów stwierdzających wymagane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe oraz zawierających dane o wcześniejszym zatrudnieniu,

3. test wiedzy i test sprawności fizycznej.

Pamiętaj, na każdym etapie postępowania kwalifikacyjnego możesz liczyć na pomoc z naszej strony. Chcesz się sprawdzić przed testem, zapraszamy do pokonania toru pod okiem policyjnych instruktorów. Jest to możliwe w sali sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu mieszczącej się we Wrocławiu przy ulicy Poznańskiej 14, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 512 435 190 (w godzinach 8.00-15.30).

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą pobrać formularz kwestionariusza osobowego ze strony internetowej Komendy Głównej Policji – www.policja.pl , Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu – www.dolnoslaska.policja.gov.pl, oraz ze strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Oławie.Więcej informacji uzyskasz u specjalisty ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Oławie – tel. 47 8727 209.