Jelcz-Laskowice: Powrót do przeszłości Jelcza-Laskowic. To będzie weekend pełen atrakcji!

9-10 września odbędzie się „Powrót do przeszłości Jelcza-Laskowic”. – Jako jeden z organizatorów wydarzenia gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie – zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Jelczu-Laskowicach. – Czekać będzie na was mnóstwo atrakcji.

Od godziny 12:00 dostępna będzie wystawa „Dolnoślązacy to MY. Łączy nas więcej niż region”, przygotowana przez Centrum Historii Zajezdnia, która będzie niezapomnianą podróżą w czasie na Dolny Śląsk drugiej połowy XX wieku. Oprócz tego mnóstwo wydarzeń towarzyszących i spotkań z zaproszonymi gośćmi.

– Będzie nam miło poprowadzić 2 spotkania autorskie z naszymi lokalnymi twórcami. O godzinie 14:00 zapraszamy na spotkanie z Niną Zawadzką, autorką między innymi książek pod tytułem „Na wschód od Breslau”, „Miłość w czasach wojny”, „Dziewczyna lotnika”.

O godzinie 15:00 odbędzie się premiera książki „Mały lew i tajemnicze miasto”. Książkę napisali: Błażej Telążka, Michał Występek i Ania Wojtas i to z nimi spotkacie się podczas tego wydarzenia.

Dla każdego uczestnika spotkania książeczka gratis. Cała impreza odbędzie się na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach. – Na spotkania zapraszamy do sali numer 5. Zachęcamy również do wzięcia udziału w innych atrakcjach towarzyszących wydarzeniu.