Jelcz-Laskowice: Pacjentów w przychodni wita komunikat: „Po co szarpiesz za klamkę?”

Na forach internetowych zawrzało. Do internetu trafiło zdjęcie ukazujące „niecodzienny” komunikat, który wita potencjalnych pacjentów szukających pomocy w przychodni w Jelczu-Laskowicach. – Czy ktoś mi wyjaśni jak tak może być? Za kogo nas ma przychodnia na bożka? Do tej karteczki brakuje jeszcze zwrotu grzecznościowego „debilu” drzwi zamknięte. Zero informacji że przychodnia zamknięta. Czy to nie przesada? I ta karteczka po co szarpiesz za klamkę (pisownia oryginalna) – pyta jeden z internautów.

Na drzwiach wiszą kartki z komunikatem przypominającym obowiązek dezynfekcji rąk. To jednak nie wszystko, obok na dwóch kartkach pacjentów witają hasła: „DRZWI ZAMKNIĘTE PO CO SZARPIESZ ZA KLAMKĘ” oraz „PROSZĘ CZYTAĆ CO JEST NAPISANE”.

Czy tak powinna wyglądać służba zdrowia? Naszym zdaniem zdecydowanie NIE, dlatego poniżej przypominamy o możliwości napisania skargi na działanie przychodni do NFZ. Jak można tego dokonać? ️Sposobów na złożenie skargi jest kilka (…). Jeśli wybierzecie drogę mailową, wiadomość należy wysłać pod adres: skargi@nfz-wroclaw.pl. Więcej informacji znajdziecie na stronie NFZ pod hasłem ,,skargi i wnioski,, (pisownia oryginalna) – komentuje uwagę internautka”.