Aldi Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice: Otwarcie sklepu ALDI w Jelczu coraz bliżej

ALDI Jelcz-Laskowice. Znamy szczegóły na temat inwestycji w Jelczu. Powstający przy ulicy Oławskiej 114 sklep ALDI w Jelczu-Laskowicach niebawem zostanie otwarty. Jak poinformowało nas biuro prasowe, sklep rozpocznie działalność na koniec II kwartału 2024 roku.

Dokładną datę będziemy mogli zakomunikować w późniejszym terminie. Aktualnie jest na to zdecydowanie za wcześnie – informuje Luiza Urbańska z Biura Prasowego ALDI Polska.

Na dzień otwarcia zaplanowano liczne promocje i atrakcje dla mieszkańców.

Następnie w każdym tygodniu klienci znajdą około sto produktów w cenach promocyjnych oraz różne akcje tematyczne. Niewątpliwie dużą zaletą sieci ALDI są promocje zawsze od 1 sztuki. Dzięki temu klienci nie muszą kupować w naszych sklepach wielopaków, licząc na niższą cenę. W naszej sieci stawiamy na proste i przyjemne zakupy oraz oferujemy najwyżej jakości marki własne – komentuje Urbańska.

W sklepie ALDI w Jelczu, podobnie jak w innych lokalizacjach w Polsce będą funkcjonowały „Ciche Godziny”. Osoby w spektrum autyzmu i ich bliscy we wtorki (w godzinach 8:00 -10:00) i w soboty (w godzinach 18:00 – 20:00) będą mogły w nowym sklepie zrobić zakupy w komfortowych warunkach. W czasie „Cichych godzin” w sklepach wyłączana jest muzyka. Osoby w spektrum autyzmu mogą skorzystać z pierwszeństwa w kolejce w specjalnie oznaczonych kasach. Akcja cieszy się dużą popularnością w całej Polsce.

Nowy sklep ALDI we Jelczu jest przygotowywany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Dominuje świeżość – dodaje Urbańska. – Będzie ona widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i w asortymencie oraz jego ekspozycji.

Dla klientów przygotowanych zostanie 50 miejsc parkingowych, natomiast sala sprzedaży będzie miała około 1000 m2.