Jelcz-Laskowice: Orzeł prosi kibiców o wsparcie

(fot. Jarosław Frąckowiak)

Kluby sportowe znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. Przez zawieszenie rozgrywek spowodowanych koronawirusem wiele z nich walczy o przetrwanie.

Acana Orzeł liczy na pomoc kibiców. Klub zorganizował specjalną akcję, o której informuje na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych:

Każdy kibic może wykupić dowolną liczbę wirtualnych miejsc w CSiR. W ten sposób wspiera klub, a jednocześnie otrzymuje voucher, który weźmie udział w losowaniu klubowych prezentów przed rozpoczęciem nowego sezonu. Cena każdego wirtualnego biletu to 10 zł. Wirtualny bilet posiada specjalny numer. Wśród wszystkich kibiców, którzy zakupili wirtualny bilet przed nowym sezonem rozlosujemy specjalne niespodzianki klubowe. Wiemy, że społeczność jelczańskich kibiców jest naszą niezwykłą siłą i szóstym zawodnikiem. W tym momencie potrzebujemy Was i Waszego wsparcia jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, dlatego liczymy, że zapełnicie CSiR w komplecie. Mamy dla Was 1000 wirtualnych biletów i wierzymy, że wszystkie, w komplecie trafią w Wasze ręce.

Sprzedaż biletów na mecz z MOKS-em Białystok zostanie zakończona w niedzielę o godzinie 18.00. Tu możesz kupić bilety.