Jelcz-Laskowice: Orły zapełniają wirtualną halę

(fot. Jarosław Frąckowiak / Acana Orzeł Jelcz-Laskowice)

W związku z zawieszeniem rozgrywek w Futsal Ekstraklasie, Acana Orzeł Jelcz-Laskowice zorganizował akcję sprzedaży wirtualnych biletów. Celem klubu jest uzbieranie 1000 sprzedanych wejściówek na koniec sezonu.

Pandemia koronawirusa nie oszczędza nikogo. W sporcie cierpią zarówno duże, jak i te mniejsze kluby. Z tego względu dotyczy to także Acany Orła Jelcz-Laskowice, który na co dzień występuje w Futsal Ekstraklasie.

W Jelczu-Laskowicach Orły zawsze mogły liczyć na gorące wsparcie swoich kibiców, którzy już niejeden raz zapełniali halę w Centrum Sportu i Rekreacji. Teraz jednak nie mogą tego zrobić, dlatego też klub zdecydował się na rozpoczęcie akcji, gdzie każdy może zakupić dowolną liczbę biletów, a tym samym wesprzeć zespół w tej trudnej sytuacji. Cena jednej wirtualnej wejściówki wynosi 10 złotych, a celem jest sprzedaż 1000 takich biletów.

Akcja trwa do końca sezonu – 17 maja. Dla osób, które zdecydują się wesprzeć drużynę przewidziane zostały nagrody do wylosowania. Wśród nich znalazły się m.in. karnety na cały przyszły sezon, piłki z autografami oraz klubowe koszulki.

Link do całej akcji: https://eventon.click/wydarzenia/wirtualny-bilet-ks-acana-orzel-futsal-jelcz-laskowice-w-futsal-ekstraklasie