Jelcz-Laskowice: Myszy i karaluchy w budynku komunalnym przy Techników 16 [LIST MIESZKANKI]

Od dwóch lata jestem najemcą mieszkania komunalnego w Jelczu-Laskowicach. Dostałam je ze względu na niepełnosprawność syna. Budynek znajduje się przy ulicy Techników 16.

Mieszkanie otrzymałam w sezonie wiosennym. Gdy tylko przyszła jesień i sezon grzewczy okazało się, że jest w nim mnóstwo karaluchów. Walczyłam z nimi na własną rękę. W podanym okresie czasu, tylko raz została przeprowadzona dezynsekcja w budynku z marnym skutkiem. Od ponad roku zgłaszam problem i jak grochem o ścianę.

Dziś przeżyłam szok. Po okresie wakacyjnym wróciłam do domu i znalazłam mnóstwo mysich odchodów. Komunalka po moim telefonie zaplanowała deratyzacje budynku na dzień jutrzejszy. Jednakże pytam jak można żyć w takich warunkach i to z niepełnosprawnym dzieckiem? Płacimy w tej gminie podatki, za wynajem lokalu komunalnego jest pobierany nie mały czynsz, a warunki przypominają średniowiecze. Jestem zażenowana.

(Pisownia oryginalna, zdjęcia: archiwum prywatne)

6 thoughts on “Jelcz-Laskowice: Myszy i karaluchy w budynku komunalnym przy Techników 16 [LIST MIESZKANKI]

  1. Cały zarząt tych budynków powinni zmienić robiom same machloje i twierdzom że mieszkajom tu tylko ćpuny i alkocholicy a to nie prawda oni to kłamcy i złodzieje tak to wyglonda

    1. Dobrze tylko mówić każdemu Pani i może i ma gdzie a Ta Pani z niepełnosprawnym dzieckiem jak nie ma funduszy na tyle by wynająć mieszkanie to co ma pod mostem mieszkać jak wiadomo wynajęcie mieszkania w Jelcz-Laskowicach jest zbyt wysokie dlatego że za dużo Ukrainy tu przebywa i wynajmujący mieszkanie wymaga dużej sumy na tym zarabiają a tej Pani poprostu niestać na wynajęcie mieszkania i niestety musi mieszkać z tym robactwem

  2. Zglosilem do spółdzielni że mam szczury w piwnicy i jest zasrana przez szczury, odpowiedź pewnej pani z biura:”my odszczurzamy”, mają to w dupie taka prawda, nalęgnie się więcej i pójdą do sąsiadòw to łaskawie może zareagują, ja od teraz też mam ten probem w dupie, zobaczymy później, szanowna żałosna administracjo spółdzielcza!

  3. Do tej pory nikt z Najemców mieszkań w budynku numer 16 przy ul. Techników nie zgłaszał takiej sytuacji. A mysz jak wiem nie była widziana nigdy przez żadnego lokatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *