Jelcz-Laskowice: Muzyczny Jelcz rusza w trasę

(fot. mat. prasowe)

Majówka zbliża się wielkimi krokami! W tym specyficznym i trudnym czasie nie zapominamy o naszych mieszkańcach i szykujemy nie lada atrakcję na majowy weekend.

1 maja 2021r. na ulice miasta wyruszy Muzyczny Jelcz w wersji kabrio, a na jego górnym pokładzie wystąpią muzycy z Jelczańskiej Kapeli Podwórkowej w składzie:

wokal – Tomasz Krajewski,
piano – Bartłomiej Ziętara,
kontrabas – Żenia Betliński,
saksofon – Taras Bakowski,
instrumenty perkusyjne – Mateusz Maniak.
Zagrają i zaśpiewają doskonale wszystkim znane przeboje.

Na różnych muzycznych przystankach wyłowić uchem będzie można „Autobus czerwony”, „Mój jest ten kawałek podłogi”, „Trójkąty, kwadraty”, „Gwizdajło” a nawet jedną z najpopularniejszych romantycznych piosenek „Careless whisper”. Nasz Muzyczny ogórek pobrzmiewać będzie zarówno minioną epoką, jak i nowoczesnością.

Autobus wyruszy o godz. 17:00 i przemierzy koncertując ulice miasta.

Chcecie komuś zrobić przyjemność i przekazać coś miłego? Pozdrowić, złożyć życzenia, zaprosić, przeprosić, a może wyznać miłość?

Będziecie mieli niepowtarzalną możliwość już 1 maja 2021r. Wyślijcie wiadomość, którą chcecie przekazać, a zajmiemy się resztą podczas przejazdu Muzycznego Jelcza. Zachęcamy do wspólnej zabawy.

Do 30 kwietnia czekamy na Wasze widomości SMS (tel. 798-960-230) lub e-mail (biuro@mgck-jl.pl) dla bliskich, przyjaciół, znajomych, sąsiadów i kogo tylko będziecie chcieli z naszego miasta. Koniecznie napiszcie również ulicę, na której Wasza wiadomość ma zostać odczytana. Podzielmy się dobrą energią.

Transmisja live na kanale Facebook https://www.facebook.com/mgckJL.