Jelcz-Laskowice: Mieszkańcy wybrali film. Zobaczymy „Green Book”

(fot. Pixabay)

To już pewne. 10 czerwca o godz. 21.30 na placu przy ul. Basenowej w ramach kina samochodowego zobaczymy komediodramat pt. „Green book” w reżyserii Petera Farrelly’ego, z udziałem Mahershala Ali oraz Viggo Mortensena. Film wybrali mieszkańcy za pośrednictwem plebiscytu internetowego.

Pokaz filmu będzie nieodpłatny. Regulamin oraz bezpłatne wejściówki są dostępne on-line na stronie mgck-jl.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kino samochodowe to bezpieczna forma rozrywki w obliczu wirusa Covid-19. Pamiętajmy o przestrzeganiu obostrzeń sanitarnych. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym poniżej.

Film będzie słyszalny jedynie z samochodowych odbiorników radiowych. Częstotliwość fal FM wyświetli się na ekranie, tuż przed projekcją filmu.

Wjazd na teren wydarzenia będzie możliwy jedynie od ulicy Żurawiej (od strony CSiR), natomiast wyjazd od ul. Basenowej. Uwaga – w jednym aucie mogą przebywać tylko 2 osoby! Osoby wjeżdżające na plac imprezy będą poddawane obowiązkowemu mierzeniu temperatury termometrem bezdotykowym. Wpuszczane będą auta nie przekraczające 2-óch metrów wysokości. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem. Ich posiadanie będzie niezbędne również w momencie wjazdu na plac wydarzenia. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb ochrony. Ze względu na bezpieczeństwo, na terenie kina nie będzie stoisk gastronomicznych.

Organizatorem kina jest Burmistrz Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach.