Majówka Jelcz-Laskowice 2020: Deryło, Nosowska i Zawiałow

Majówka Jelcz-Laskowice 2020

Majówka Jelcz-Laskowice 2020

Majówka Jelcz-Laskowice 2020: Deryło, Nosowska i ZawiałowWiadomo już, kto zagra na tegorocznej majówce w Jelczu-Laskowicach w 2020 roku. 2 maja odbędą się koncerty plenerowe. Na scenie wystąpią: Bartek Deryło, Katarzyna Nosowska i Daria Zawiałow. 3 maja Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach zaprasza do Centrum Sportu i Rekreacji na koncert „Queen – symfonicznie”.

Jelcz-Laskowice: Bartek Deryło odebrał gratulacje od burmistrza

Majówka Jelcz-Laskowice 2020: Deryło, Nosowska i Zawiałow

Daria Zawiałow to skromna, młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. Jest pod tym względem konsekwentna i niezależna. Mimo wielkiego podziwu dla wielu zagranicznych wykonawców, Daria śpiewa głównie w języku polskim. Fascynuje się twórczością Czesława Niemena.

Katarzyna Nosowska, wokalistka zespołu Hey, jednej z najpopularniejszych grup rockowych w Polsce, solowo nagrywa od 1996 r. Wtedy to pod szyldem Nosowska ukazał się album „puk puk” z muzyką elektroniczną, mocno odbiegającą od dokonań jej rodzimej formacji. Zarówno publiczności, jak i krytykom nowe wcielenie Nosowskiej zdecydowanie przypadło do gustu.

Bartek Deryło. Muzyczna przygoda Bartka zaczęła się w wieku 7 lat, kiedy to rozpoczął naukę w szkole muzycznej w klasie skrzypiec. Po sześciu latach odkrył jednak, że najbardziej ciągnie go do śpiewania, więc porzucił gamy i pasaże na rzecz nauki wokalu. Szlifował swój głos pod okiem wielu nauczycieli aż w końcu rozpoczął wymarzone studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Zielonej Górze.