Jelcz-Laskowice: Kryształowa Królowa Śnieg. Spektakl dla dzieci on-line

(fot. MGCK)

Muzyczna bajka pt. „Kryształowa Królowa Śniegu” na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu?

Muzyczny spektakl będzie wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

Zapraszamy do obejrzenia spektaklu teatralnego w sobotę 5 grudnia 2020 na kanale https://www.facebook.com/mgckJL/ oraz https://www.youtube.com/channel Premiera rozpocznie się o godz. 17:00. Spektakl potrwa około 60 minut, będzie dostępny w mediach społecznościowych MGCK do 9 grudnia 2020r.

Zimowa propozycja dla dzieci firmy PRYM ART, to autorski projekt tworzony przez kadrę wykwalifikowanych reżyserów i scenarzystów. Elementy interaktywne, autorskie piosenki oraz wiele ciekawych zabaw i gier zapewnią najmłodszym świetną zabawę, edukację, a także wiele emocji, uśmiechu i dobrej zabawy.