Jelcz-Laskowice: Kino samochodowe przy ul. Basenowej

(fot. Pixabay)

W środę 10 czerwca o godz. 21.30 zapraszamy na seans kina samochodowego na placu przy ul. Basenowej. Pokaz filmu będzie nieodpłatny. Bezpłatne wejściówki będą dostępne on-line w przyszłym tygodniu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jaki film zobaczymy? To zależy od Was! [ZAGŁOSUJ]

1) Green Book (USA, 2018) reż. Peter Farrelly, dramat / komedia. „Drobny cwaniaczek z Bronksu zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée.”

2) Larry Crown – uśmiech losu (USA, 2011), reż. Tom Hanks, dramat / komedia obyczajowa. „Larry niespodziewanie traci pracę, a na dodatek zostawia go żona. Postanawia więc wrócić do college’u, gdzie poznaje nietuzinkową nauczycielkę i uczy się na nowo cieszyć życiem.”

3) Nerve (USA, 2016), reż. Henry Joost, Ariel Schulman, thriller. „Uczennica ostatniej klasy liceum dołącza do internetowej gry w prawdę i wyzwanie. Wkrótce odkrywa, że każdy jej ruch jest manipulowany przez anonimowych obserwatorów”.

4) Nice guys. Równi goście (USA, Wlk. Bryt. 2016), reż.
Shane Black, komedia kryminalna. „Los Angeles, lata 70. Podczas śledztwa dotyczącego zaginionej aktorki porno para prywatnych detektywów wpada na trop dużego spisku.”

5) Point Break – Na Fali (Chiny, Niemcy, USA, 2015) reż. Ericson Core, akcja. „Młody agent FBI dostaje zadanie zinfiltrowania grupy zajmującej się sportami ekstremalnymi, która jest podejrzana o dokonywanie zorganizowanych napadów na korporacje.”

Głosowanie zakończy się 1 czerwca 2020 o godz. 12:00.

Organizator: Burmistrz Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach