Jelcz-Laskowice: Dzieci wesoło wybiegły… z Zespołu Szkół im. J. Kasprowicza

Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość miała miejsce w świetlicy, gdzie zebrali się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Podczas apelu wręczono świadectwa z wyróżnieniem.

Wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni za swoją ciężką pracę i zaangażowanie, co spotkało się z gromkimi brawami ze strony zgromadzonych. W trakcie uroczystości głos zabrał Dyrektor Zbigniew Kamieniak. W swoim przemówieniu podziękował wszystkim nauczycielom uczniom za ich wytrwałość i wysiłek włożony w naukę przez cały rok szkolny – relacjonuje szkoła na swoim facebooku.

Szczególne podziękowania skierował również do Rady Rodziców za owocną współpracę, podkreślając jej nieoceniony wkład w życie szkoły.Głos zabrał również przewodniczący Rady Rodziców, pan Arkadiusz Burek, wyrażając wdzięczność wobec nauczycieli i dyrekcji szkoły za ich trud i zaangażowanie w edukację dzieci. Na znak uznania i podziękowania, przedstawiciele Rady wręczyli nauczycielom i dyrekcji kwiaty – czytamy w relacji.

Na zakończenie apelu podziękowano uczniom za ich całoroczną pracę. Przekazano im życzenia udanych i bezpiecznych wakacji, zachęcając do odpoczynku i nabrania sił na nadchodzący rok szkolny. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Adriany Jakubas i pani Patrycji Paluch oraz uczniów klasy 1c za przygotowanie tego wspaniałego apelu. Dzięki ich zaangażowaniu uroczystość przebiegła w miłej i podniosłej atmosferze, pozostawiając wszystkim uczestnikom niezapomniane wspomnienia.