Jelcz-Laskowice: 3 czerwca Dwa Światy. Kolejna edycja zlotu przed nami

3 czerwca wszystkie drogi będą prowadzić do Jelcza-Laskowic. Tegoroczna edycja Dwóch Światów ma na celu otwartość i integrację środowisk lokalnych – nie tylko motoryzacyjnych.

Lokalni wystawcy, sołectwa, lokalne przedsiębiorstwa i mieszkańcy będą razem budować to wydarzenie. W tym roku odbędzie się V edycja Zlotu Jelcza, który z roku na rok zyskuje na frekwencji właścicieli pojazdów ciężarowych, czy autobusów. Drugi świat pozostanie otwarty – uczestniczyć będą mogły wszelkiego rodzaju pojazdy mechaniczne.

Tegoroczna edycja będzie rozszerzona o dużą strefę dla dzieci, przy okazji Dnia Dziecka. Magiczny świat dziecka, w którym będą dmuchane zamki, animatorzy, szczudlarze, bańki mydlane, smakołyki dla najmłodszych.

W programie imprezy znajdą się m.in.: prelekcje związane z historią marki Jelcz, rozmowy z właścicielami pojazdów, a także prezentacje ich pojazdów, wywiady z osobami związanymi z marką oraz wystawcami, prezentacje sponsorskie lokalnych przedsiębiorstw, strefy gastronomiczne, rozbudowana strefa dla dzieci i koncerty na scenie w klimacie rockowym.

Źródło: UMiG / jelcz-laskowice.pl / DG