Jelcz-Laskowice: Biła psa na balkonie? „Każdemu zdarzy się zdenerwować” [WIDEO]

Jedna z mieszkanek Jelcza-Laskowic, według relacji świadków, miała wielokrotnie używać przemocy wobec swojego czworonoga. Jak informuje Ekostraż, zachowanie kobiety polegało na biciu starszego i schorowanego psa za to, że załatwił się na balkonie, na którym był utrzymywany.

– Odebraliśmy jej psa po południu – tego psa już nigdy nikt więcej nie uderzy. Już bezpieczny z nami. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja, EKOSTRAŻ będzie wykonywała w nim uprawnienia pokrzywdzonego – informuje Ekostraż na swoim facebooku.

Każdemu zdarzy się zdenerować

Każdemu zdarzy się zdenerwować – tak tłumaczyła nam dziś swoje zachowanie kobieta z filmów, które pojawiły się w internecie (https://olawa24.pl/artykul/starsza-kobieta-bije/730235.amp). Zachowanie to polegało na wielokrotnym biciu starszego i schorowanego psa za to, że załatwił się na balkonie, na którym był utrzymywany. Odebraliśmy jej psa po południu – tego psa już nigdy nikt więcej nie uderzy. Już bezpieczny z nami ❤️ Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja, EKOSTRAŻ będzie wykonywała w nim uprawnienia pokrzywdzonego.

Opublikowany przez EKOSTRAŻ Poniedziałek, 5 sierpnia 2019