21-latek, który handlował narkotykami, wpadł w ręce policjantów

Policjanci z Komisariatu Policji w Jelczu-Laskowicach zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu namysłowskiego podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków (85 gramów marihuany i 20 gramów amfetaminy) oraz o handel narkotykami. Wobec podejrzanego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Policjanci z Jelcza-Laskowic, w Miłoszycach na ul. Wrocławskiej, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy na namysłowskich numerach rejestracyjnych. Funkcjonariusze ujawnili w pojeździe mały pakunek z 30-gramami marihuany i woreczek strunowy, w którym znajdował się prawie gram amfetaminy. 21-letni kierowca auta został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

W toku dalszych czynności, policjanci przeszukali mieszkanie zatrzymanego i tam dodatkowo znaleźli i zabezpieczyli ponad 16 gramów amfetaminy, prawie 3 gramy narkotyku o nazwie ecstasy i 55 gramów marihuany. Materiał dowodowy zebrany przez policjantów pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci ujawniając zabezpieczając środki odurzające zapobiegli wejściu w obrót handlowy około 600 porcji marihuany i 200 porcji amfetaminy.

To nie jedyny zarzut, jaki przedstawiono 21-latkowi. Podejrzany odpowie przed sądem za handel narkotykami, które rozprowadzał wśród swoich znajomych i nie tylko.

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *