20-latek zniszczył znaki drogowe w Jelczu-Laskowicach

1000 złotych grzywny, to kara jaką poniesie 20-letni mieszkaniec Jelcza za zniszczenie trzech znaków drogowych i tamowanie ruchu w obrębie jednego ze skrzyżowań w Jelczu-Laskowicach.

O nietrzeźwym mężczyźnie przewracającym znaki drogowe poinformował policjantów jeden z mieszkańców. Zgłaszający przekazał funkcjonariuszom, że ten sam mężczyzna chwilę wcześniej wchodził na jezdnię stwarzając zagrożenie w ruchu.

– Mundurowi sprawdzili wskazane miejsca, faktycznie ujawnili  trzy wyrwane z ziemi słupki ze znakami drogowymi. Dzięki aktywnej i pomocnej postawie zgłaszającego, sprawca zniszczeń został wylegitymowany i doprowadzony przez policjantów do komisariatu. Nietrzeźwy mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie, nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy utrudniając im przeprowadzenie czynności – informuje biuro prasowe policji.

Mężczyzna trzeźwiał w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w oławskiej komendzie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany na okoliczność popełnionych wykroczeń. Nie potrafił sensownie wytłumaczyć powodów swojego zachowania.

Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany 1000 zł grzywny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *