27 listopada 2022

Jelcz-Laskowice: Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler ponownie w Jelczu?

(fot. mat. prasowe)

Ekipa produkująca program szuka restauracji do nowej edycji programu Kuchenne Rewolucje. Jeśli prowadzicie biznes w tej branży, lub znacie restauratorów z Jelcza i okolic, którzy chcieliby dokonać zmian w swoim lokalu, teraz możecie to zrobić.

Jeśli znacie Państwo jakichś restauratorów z Państwa regionu, którzy chcieliby dokonać zmian w swoim lokalu, poprawić PR restauracji, a przede wszystkim poradzić się naszej Ekspertki, jak dobrze gotować i jeszcze lepiej zarządzać restauracją – będzie nam niezmiernie miło, jeśli przekażecie Państwo kontakt do nas – zaprasza za pośrednictwem portalu wjelczu.pl Milena Pawlak-Smoleń z firmy constantin entertainment produkującej format dla telewizji TVN.

Tym bardziej, że w obecnej, nieciekawej dla wielu branży sytuacji, tego typu pomoc może okazać się istotna dla jakiejś restauracji i pozwoli wyjść jej z impasu – dodaje Pawlak-Smoleń.

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny. Nagrania odbywają się ścisłym w reżimie sanitarnym. Zainteresowani kontaktem powinni napisać mejla na: restauracje@tvn.pl.