reklama
7 grudnia, 2021

Jelcz-Laskowice: Koncert zespołu Czerwone Gitary z okazji X-lecia Akademii Złotego Wieku

Uniwersytety Trzeciego Wieku działają w Polsce od lat 70. ubiegłego stulecia. Społeczność Jelcza dołączyła do tego grona w lutym 2009 roku z inicjatywy Miejsko-Gminnego Centrum Kultury. Powstała Akademia Złotego Wieku i działa do dzisiaj, stanowiąc ważny filar działalności Centrum Kultury.

Uroczystość X-lecia Akademii Złotego Wieku w Jelczu-Laskowicach odbędzie się w CSiR w sobotę 8 czerwca 2019 od godziny 16.00. Program imprezy obejmie występy zespołów działających w Centrum Kultury (chór „Viva la musica”, grupa teatralno-kabaretowa „Bez Spiny”, zespół ludowy „Świtezianie”, Złota Grupa Wokalna), projekcję filmu o dorobku AZW, a także poczęstunek. Na tę wyjątkową okazję, Centrum Kultury zaprosiło kultowy zespół „Czerwony Gitary”, który zagra w ostatnim punkcie uroczystości, o godzinie 20.00.

Wstęp na koncert jest bezpłatny dla seniorów z Akademii Złotego Wieku. Pozostałe osoby prosimy o zakup biletu w biurze M-GCK w cenie: 30 zł (normalny) / 21 zł (ulgowy dla posiadaczy Jelczańsko-Laskowickich Kart Dużej Rodziny i Seniora oraz dla dzieci poniżej 12 lat).

Źródło: mgck-jl