Jelcz-Laskowice: Dzień Kobiet z Piotrem Cugowskim akustycznie

Piotr Cugowski Akustycznie – koncert w Centrum Kultury w Jelczu Laskowicach 6 marca 2022r. Przeboje „Kto nie kochał” „Zostań ze mną”, „Daj mi żyć” i „Takich jak my nie znał świat”, które podbiły radiowe listy przebojów.

Piotr Cugowski to jeden z najciekawszych męskich głosów w Polsce. Przez 20 lat stał na czele zespołu Bracia, z którym wydał sześć albumów studyjnych. A od początku 2019 roku prowadzi działalność solową. W październiku 2019 roku wydał swoją pierwszą solową płytę pt. „40”.

Muzyka, jego zdaniem, ma poruszać ważne struny w ludzkiej duszy. Jej powinnością jest łączyć, nie dzielić. Zawsze śpiewa w pierwszej osobie. Choć nie zawsze jest autorem swoich tekstów, śpiewa o tym, co jest dla niego ważne, co dotyczy, a często też dotyka wszystkich. 
Jego wrażliwość muzyczna oraz swoboda poruszania się po różnych stylach sprawiły, iż jest wokalistą bardzo cenionym również poza nurtem rockowym. Dzięki temu współpracował z czołówką polskich artystów oraz legendami światowej muzyki, jak choćby John Lord (Deep Purple), Garou.

Piotr jest trenerem wokalnym w kolejnej edycji programu The Voice of Senior, po tym jak zaskarbił sobie sympatię widzów w 9. edycji The Voice of Poland.

Bilety na wydarzenie w cenie: 50zł na www.mgck-jl.pl/bilety oraz w sekretariacie Centrum Kultury.