11 kwietnia, 2021

Jelcz-Laskowice: Będzie więcej pociągów do Wrocławia. Nowy rozkład jazdy

Od grudnia Jelcz-Laskowice z Wrocławiem będzie łączyło 20 par pociągów, zamiast 18 jak dotychczas. Siedem z nich nie skończy biegu na Dworcu Głównym we Wrocławiu, a pojedzie dalej do Oleśnicy i Milicza. Ostatni pociąg do Jelcza-Laskowic odjedzie o godz. 22.39 – informuje Gazeta Wrocławska.

21 zamiast 17 par pociągów połączy od grudnia Oleśnicę z Wrocławiem. Podobnie jak w przypadku Jelcza-Laskowic siedem z nich nie skończy biegu na Dworcu Głównym we Wrocławiu, a pojedzie dalej przez Brochów i Siechnice do Jelcza-Laskowic. Ostatni pociąg regionalny do Oleśnicy odjedzie z Wrocławia o godz. 22.32. Liczba połączeń z Wrocławiem obsługiwanych składami regionalnym nie zmieni się za to w przypadku Oławy (23), Trzebnicy (16), Wołowa (20), Świdnicy (6) i Obornik Śląskich (20).

Od lutego pociągi wrócą także do Milicza. Będzie to siedem par składów relacji Jelcz-Laskowice – Krotoszyn. Pociągi nie będą zatem kończyły biegu na Dworcu Głównym, a jeździły przez Wrocław od Brochowa przez Mikołajów, Nadodrze i Sołtysowice.

Źródło: Gazeta Wrocławska