Jelcz-Laskowice: Bartek Deryło na największych platformach muzycznych

Bartek Deryło (fot. fb)

Jak poinformował pochodzący z Jelcza-Laskowic Bartek Deryło, jego muzyka jest już dostępna na największych platformach muzycznych. Internauci twórczość artysty mogą znaleźć m.in. na spotify, tidal i apple music.

Obecnie Bartek kończy pracę nad kolejnym singlem – piosenką „Kompas”. Na razie fani muszą zaspokoić się utworem pod tytułem „Lód”.

Nadszedł wreszcie ten wspaniały dzień! Spełniło się moje marzenie! Wylądowałem na Spotify, Tidal, Apple Music itd! To ciekawe, że na tę okazje spadł śnieg za oknem, miłe! Więc wyszedłem i zrobiłem zdjęcie pośród śniegu i trzymając LÓD, pracę nie tylko moją ale też wspaniałych ludzi, których mam szczęście mieć obok siebie! .Z tymi też osobami nagrałem dla Was KOMPAS który ukaże się już wkrótce… odsłaniając kolejną jego kartę mogę powiedzieć, że osoba która dograła się do tego kawałka jest płci męskiej! Oooooj jak ja już nie mogę się doczekać aż usłyszycie, co wyszło ze spotkania dwóch, lekko zróżnicowanych, muzycznych światów. Dzięki za cierpliwość z tym Lodem! Mam nadzieję, że wytrzymaliście – napisał artysta na swoim facebooku.

Bartek Deryło dał się poznać szerszej publice dzięki występom w show telewizyjnej dwójki „The Voice of Poland”.