Jelcz-Laskowice: Amelka Jakób z The Voice Kids czeka na Twój głos

(fot. voicekids.tvp.pl / mat. prasowe)

Jak już wiecie, Amelka Jakób, mała, ale bardzo uzdolniona dziewczynka z naszego miasta, bierze udział w wielkiej telewizyjnej produkcji – The Voice Kids. Możemy ją wesprzeć, ponieważ ruszył plebiscyt na ulubionego uczestnika 5 edycji.

Tutaj link do głosowania: https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt. Wystarczy kilka prostych kroków, a całość zajmuje mniej niż minutę. Z każdego IP można oddać maksymalnie 10 głosów.

Amelka Jakób ma 8 lat. Przygodę z profesjonalną sceną rozpoczęła gdy miała niespełna 5 lat, od tego czasu scena jest miejscem, w którym czuje się jak ryba w wodzie. Uwielbia być w centrum uwagi i z ogromną łatwością nawiązuje relacje z nowymi osobami. Jest uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej w Oławie, gdzie uczy się gry na fortepianie. Amelka chętnie uczestniczy w różnych projektach muzycznych, ale oprócz muzyki lubi czytać książki, niektóre przeczytała już kilka razy. Uwielbia długie, rodzinne wycieczki rowerowe, podczas których pokonuje wielokilometrowe dystanse. W wolnych chwilach maluje, układa puzzle, jeździ na rolkach i bawi się lalkami. Amelka jest dzieckiem bardzo ciekawym świata, chłonie wiedzę jak gąbka, codziennie zadaje mnóstwo pytań i nie daje za wygraną dopóki nie uzyska odpowiedzi. Jest właścicielką dwóch świnek morskich, ale marzy o psie oraz o wiewiórce!