Sukces zawodniczki TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice

Sukces pary reprezentującej w Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski Kadetek w Siatkówce Plażowej klub TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice i województwo dolnośląskie. Karolina Woźniak (zawodniczka klubu) i Hanna Gwoździk (grająca na hali w klubie AZS AWF Wrocław) zajęły miejsca 9-12 w Polsce. W finale Mistrzostw Polski rozgrywanym w dniach 15-16.07.2019 w Drzonkowie rywalizowało 16 najlepszych par w Polsce wyłonionych w 2-stopniowych eliminacjach (turnieje mistrzostw poszczególnych województw, a następnie 4 międzywojewódzkie Turnieje Półfinałowe Mistrzostw Polski). K

arolina i Hania były jedyną parą z Dolnego Śląska, która uzyskała kwalifikację do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski. W turnieju finałowym odniosły 1 zwycięstwo i 2 porażki i ostatecznie zajęły miejsca 9-12 w Polsce. To kolejny sukces Karoliny Woźniak, która wcześniej zdobyła złoty medal Mistrzostw Dolnego Śląska Kadetek (1 miejsce w gronie 23 par) oraz 3 miejsce Mistrzostw Dolnego Śląska Młodziczek (w gronie 31 par). W Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek zajęła 5 miejsce w gronie 16 par z województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, lubuskiego, a w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski Kadetek 4 miejsce w gronie 16 par (4 najlepsze pary awansowały do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski).

Warto nadmienić, że Karolina jest jeszcze młodziczką (rocznik 2004) i w rozgrywkach kadetek rywalizowała z zawodniczkami starszymi o 2 lata. Trenerem klubowym Karoliny jest Krzysztof Pilawa.