Jelcz-Laskowice: Pieniądze od miasta na ogródki działkowe

Rada Miejska wprowadziła dofinansowanie dla Rodzinnych Ogródków Działkowych. Wnioskodawcy mogą liczyć nawet na 10 tysięcy złotych, które pokryją połowę kosztów planowanych inwestycji. O pieniądze będzie można starać się raz w roku. Jak informuje Burmistrz Bogdan Szczęśniak, dotacja musi być przeznaczona na inwestycje, z których skorzystają wszyscy działkowcy. Czyli np. chodzi ogrodzenie, ścieżki czy też podłączenie sieci energetycznej. Chętni muszą złożyć wniosek o dofinansowanie do 30 września.

4 thoughts on “Jelcz-Laskowice: Pieniądze od miasta na ogródki działkowe

  1. Szkoda, że przed pozostałymi mieszkańcami działki na są na klucz zamknięte i nie można iść z dzieckiem pospacerować, a dymem ciągle nas trują 🙁

      1. Może i działki nie są zamknięte,ale domy dziakowca zamiast służyć wszystkim uprawnionym są we władaniu prezesikow, którym się wydaje,że to ich prywatne dobro.Jakim to prawem niby.Wola o pomstę do nieba jak się załatwia takie sprawy.Po cichu ,po swojemu.Prywatny folwark mowa o domu działkowca Wiosna w Jelczu-Laskowicach.Moze dość tych zagrywek i przywlaszczania sobie dobra ogółu Panie pseudo prezesie? Żłób nie jest pana i oby już niedługo wysiudali kogoś kto nadużywa tego co mu się nie należy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *