Jelcz-Laskowice: Gala karnawałowa „Amore Italiano in opera”

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach będzie organizatorem Gali Karnawałowej „Amore Italiano in opera”. Wyjątkowość wydarzenia polega na tym, że będziemy gościć artystów z Włoch, tworząc niepowtarzalne widowisko. Melomani usłyszą najpiękniejsze duety i arie z oper największych twórców m.in. ze słonecznej Italii, zaś partie wokalne zaśpiewają wielkiej klasy włoscy soliści.

Gala odbędzie się w sobotę 16 lutego 2019 o godz. 18.00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach. Bilety w cenie 40 zł są dostępne w biurze M-GCK.

Podczas gali, na specjalne zaproszenie, wystąpią artyści z Polski i Włoch, którzy na co dzień związani są z ośrodkami artystycznymi w Wałbrzychu, Padwie, Wenecji, Trieście i Treviso:

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej

Bartosz Żurakowski – dyrygent i gospodarz wieczoru

Dominika Zamara – sopran

Sibilla Serafini – mezzosopran

Enrico Pertile – tenor

Maurizio Franceschetti – bas

One thought on “Jelcz-Laskowice: Gala karnawałowa „Amore Italiano in opera”

  1. Prostacka reklama firm czy też lakierni po koncercie to szczyt zazenowania. Pani produkująca się na scenie poniżej wszelkiego poziomu.,a osobiste wywody i pewny dziękczynne zalosne. Może lepiej poświęcić czas na naukę języka polskiego. Irytujące conajmniej jest kilkukrotne przypominanie o obecności burmistrzów. Znowu uczestnicy koncertu zostali potraktowani jak nic nie rozumiejący motloch. Ciekawi mnie czy te występy końcowe odbyły się za wiedzą władz i mgck, jeżeli tak to tym bardziej smutno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *